Prodej nemovistosti: Byt č. 6 "Rezidence NOVÝ HRAD" v Chebu - 3+kk | Callide reality - Nabídka realit v celé České republice

Prodej nemovistosti: Byt č. 6 "Rezidence NOVÝ HRAD" v Chebu - 3+kk | Callide reality - Nabídka realit v celé České republice

Nabízíme 170 nemovitostí

Přidejte tu Vaši!
 

Zapomněli jste heslo?
K čemu slouží přihlášení

Prodej: Byt č. 6 "Rezidence NOVÝ HRAD" v Chebu - 3+kk

Cena: 3 180 880 Kč
Kraj: Karlovarský kraj
Obec: Cheb
Zakázka: 1120000075
1. Umístění v obci centrum obce
2. Druh objektu cihlový
3. Stav objektu novostavba
4. Stav bytu novostavba
5. Okna bytu plastová
6. Poloha objektu samostatný
7. Forma vlastnictví osobní
8. Podlaží 5 NP
9. Dispozice 3+kk
10. Plocha bytu 85.58 m2
Orientace jihovýchod
Podlaha dřevěná
Schodiště kamenné
Vytápění domovní společná kotelna
Voda rozvod studené a teplé vody
Odpad veřejná kanalizace
Elektroinstalace 230 V / 400 V
Parkování parkoviště v objektu
Součást bytu sklep
Součást budovy sklepní prostory, kotelna, výtah
Vybavení bytu kuchyňská linka, sporák, WC, koupelna
Vybavení koupelny vana, umyvadlo
Kabelové rozvody kabelová televize, internet, telefon
Doprava MHD, vlak, autobus
Občanská vybavenost škola, školka, pošta, obchody, obchodní centrum, supermarket, zdravotnická zařízení, kompletní síť obchodů a služeb
Popis:

Společnost Callide Vám nabízí moderní bytovou jednotku v “Rezidenci NOVÝ HRAD”. Bytový dům se nachází v centru města Chebu v ulici Havlíčkova s krásným výhledem na řeku Ohři a na Chebský hrad.
Celý objekt je postaven moderní technologií z cihelného zdiva, z materiálů s vysokou kvalitou akustických a tepelněizolačních vlastností nízkoenergetického domu.
V přízemí domu se nachází samostatné sklepní kóje pro každý byt, garáže – vjezdová vrata jsou vybavena dálkovým ovládáním, dále komerční prostory, kancelář údržby a plně automatická plynová kotelna.
Ve 2. až 6. NP se nachází 24 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk o výměrách od 46,6 do 110 qm, výměry teras jsou od 4,5 do 30,3 qm.
Dům je vybaven výtahem, který zajišťuje bezbariérový pohyb po celém objektu.
Velký důraz je kladen na bezpečnost a ochranu majetku, proto je celý objekt, včetně míst pro parkování a odpočinkové zóny s dětským hřištěm, uzavřen plotem s pojezdovou branou.

Bytovou jednotku č.6 tvoří předsíň s vestavnou skříní, vybavená koupelna (vana, sprchový kout, bidet, umyvadlo, vodovodní baterie, odvětrávací ventilátor, bodový systém osvětlení, podlahové vytápění včetně topného žebříku a instalatérská výbava na pračku), samostatná toaleta (vestavěné WC, umyvadlo, vodovodní baterie, bodové osvětlení a odvětrávací ventilátor), obývací prostor navazuje na prostor kuchyně, která je vybavena moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými eletrickými spotřebičemi (sklokeramická varná deska, vestavěná horkovzdušná a mikrovlnná trouba, myčka nádobí, digestoř, nerezový dřez s vodovodní baterií). Obytné místnosti jsou vybaveny topným tělesem, telefonní – internetovou a televizní přípojkou. Součástí vybavení bytu jsou plastová okna, vybavená elektrickými předokenními roletami v pokojích, dveře s obložkovými zárubněmi s tmavým dekorem a včetně kování, podlahy jsou vybaveny podlahovou krytinou vysoké kvality (keramická dlažba, koberce, dřevěná plovoucí podlaha).

Datum vložení:22.05.2012
Datum aktualizace:03.12.2012
 

Kontakt na makléře

Kontakt na makléře

Callide
Telefon: 353 033 022
info@callide.cz